با WSUS Offline Update امنیت را بدست آورده و در وقت و پهنای باند خود صرفه جویی کنید.

بهمن 12, 1393 | | آموزش، ابزارهای شبکه، امنیت، مدیریت شبکه |

آیا شبکه داخلی شما از اینترنت جدا است؟ آیا WSUS  در شرکت شما نصب نشده یا حتی نصب شده ولی به دلایلی می خواهید رایانه ای را در شرکت یا خانه به صورت آفلاین بروز رسانی نمایید؟ آیا می خواهید پس از نصب ویندوز به صورت آفلاین آن را بروز رسانی نمایید؟

راه حل این مشکل استفاده از WSUS Offline Update می باشد.

WSUS Offline Update ابزاری منبع باز (Open Source) است که با استفاده از آن شما قادر خواهید بود هر رایانه ای را که از مایکروسافت ویندوز و مایکروسافت آفیس استفاده میکند باخیال راحت و بدون اتصال به اینترنت بروز رسانی کنید. از آنجا که این ابزار تحت لایسنس عمومی (GNU GPL) منتشر شده است،شما میتوانید آن را به رایگان دریافت کرده و از آن استفاده کنید.

با WSUS Offline Update امنیت را بدست آورید و در وقت و پهنای باند خود صرفه جویی کنید. 

کار نرم افزار نامبرده بدین گونه است که با اتصال به سرورهای آپدیت مایکروسافت، تمامی به روزرسانی ها و پچ های جدید را شناسایی کرده و با دانلود نمودن آنها، به شما کمک می کند تا هر آپدیت را تنها یک بار و برای همیشه دانلود نمایید.

قابلیت دانلود  آپدیت ها تنها به ویندوز های مایکروسافت محدود نگشته و شما با استفاده از آن خواهید توانست به روزرسانی های محصولات پرطرفدار دیگر این کمپانی که در قالب آفیس گنجانده شده اند را نیز به طور آفلاین دریافت کنید.

پس از دریافت این ابزار، UpdateGenerator.exe را اجرا نموده، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و شروع (Start) نمایید. این ابزار بروزرسانی ها را دریافت نموده و در قالب یک فایل ISO به شما میدهد. بر روی رایانه مورد نظر UpdateInstaller.exe را اجرا کرده و آن را بروز رسانی نمایید.

  • آخرین نسخه WSUS Offline Update را از اینجا دریافت کنید.
  • سرور خدمات بروزرسانی ویندوز (Windows Server Update Services – WSUS) مدیران فن آوری اطلاعات را قادر می سازد تا آخرین بروز رسانی های محصولات مایکروسافت را بر روی رایانه هایی که مایکروسافت ویندوز دارند، نصب کنند. با استفاده از WSUS، مدیران می توانند توزیع بروزرسانی های دریافت شده از مایکروسافت آپدیت را مدیریت کنند.
نوشتن یک دیدگاه