جیتکس 2017

مهر 14, 1396 | | آویژه فاوا |

هفته تکنولوژی جیتکس یک رویداد سریعا در حال رشد در دبی- سریع ترین مرکز تکنولوژی در حال رشد در جهان- است که باید در آن حضور یافت.

برای بیش از 37 سال، متفکرین و پیشگامان فناوری، به دبی آمده اند تا شاهد تکنولوژی دست اولی باشند که ارائه شده است تا الهام بخش نسل ها و تحول ساز جهان اطرافمان باشد.

آویژه فاوا مقدم همکاران و مشتریان گرامی را جهت بازدید از غرفه خود در جایتکس 2017 از 8 تا 12 اکتبر 2017 سالن شیخ راشد، غرفه شماره دی2-22 گرامی میدارد.

 

چرا دبی و چرا جیتکس؟

دبی یک شهر است که میتواند آینده را به زمان حال بیاورد. دبی شهر اولین هاست که از طریق سرمایه گذاری های مالی بر بالا بردن سطح تحقیق ها و توسعه ی ( R&D ) فن آوری های جدید، و ارائه برنامه های تکنولوژیکی کاربردی در زندگی واقعی ؛ نسبت به بسیاری از دیگر شهرها پیشگام است – به این معنی که دبی در حال انجام اقداماتی قبل از دیگرانست.

هر شرکت فن آوری جهانی جدی در هفته تکنولوژی جیتکس – به عنوان بزرگترین و تاثیر گذار ترین رویداد فناوری در خاور میانه- شرکت میکند، این جا جایی است که در آن راه اندازی و معاملات کسب و کارها ؛ ایمن هستند. جیتکس جایی است که در آن شما با ثروتمندترین و سریع ترین منطقه در حال رشد تکنولوژی در جهان مواجه میشوید.

 

تصاویری از غرفه آویژه فاوا در جیتکس 2017

 

تصاویری از دیگر غرفه ها در جیتکس 2017

نوشتن یک دیدگاه